Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-184JS
160-184JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-184JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-184JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-184JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5719 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 32 @ 790kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 160-184JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 180µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.5MHz Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Inductor 75mA 22 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 22 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 75mA