Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-100JS
160-100JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-100JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-100JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-100JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3561 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 48 @ 150MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160-100JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 150MHz Επαγωγή 10nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 900MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10nH Unshielded Inductor 1.59A 50 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.59A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:160-102HS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:4416
  • Μέρος#:160-101HS
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
  • Σε απόθεμα:2745
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .600 48POS
  • Κατασκευαστές:Mill-Max
  • Περιγραφή:HEADER OPEN SLOTTED .900 64POS