Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1537R-26F
1537R-26F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1537R-26F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1537R-26F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 310MA 2.3 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1537R-26F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 310MA 2.3 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53742 pcs Φύλλο δεδομένων 1537(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1537R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 33 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1537R-26F TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Molded Inductor 310mA 2.3 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 310mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1537R-28K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 294MA 2.6 OHM TH