Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1331R-331J
1331R-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1331R-331J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1331R-331J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1331R-331J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44375 pcs Φύλλο δεδομένων 1331(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1331R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1331R-331J TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 260MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Inductor 495mA 180 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 495mA Τρέχουσες - Κορεσμός 495mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1331R-274K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD