Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1331-683J
1331-683J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1331-683J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1331-683J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1331-683J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 36519 pcs Φύλλο δεδομένων 1331(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1331 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1331-683J TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Shielded Inductor 61mA 12 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 12 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 61mA Τρέχουσες - Κορεσμός 61mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1331-821J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
  • Σε απόθεμα:37109
  • Μέρος#:1331-681K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
  • Μέρος#:1331-682K
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM