Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1331-154H
1331-154H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1331-154H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1331-154H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1331-154H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25392 pcs Φύλλο δεδομένων 1331(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1331 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 33 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1331-154H TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 7.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 75mA Τρέχουσες - Κορεσμός 24mA