Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1330R-08J
1330R-08J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1330R-08J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1330R-08J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 830MA 220 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1330R-08J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 830MA 220 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56109 pcs Φύλλο δεδομένων 1330(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1330R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1330R-08J TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 410MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Unshielded Inductor 830mA 220 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 220 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 830mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1330R-10K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 710MA 300 MOHM