Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1325-334J
1325-334J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1325-334J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1325-334J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330UH 60MA 16 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1325-334J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330UH 60MA 16 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24376 pcs Φύλλο δεδομένων 1325 Series Specsheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1325 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1325-334J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 7.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Molded Inductor 60mA 16 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 16 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 60mA Τρέχουσες - Κορεσμός 38mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1325-273K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 105MA 5.2 OHM TH
  • Σε απόθεμα:29206
  • Μέρος#:1325-333J
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 98MA 6 OHM TH
  • Μέρος#:1325-393K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
  • Μέρος#:1325-332J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 195MA 1.5 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 189MA 1.6 OHM TH