Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1325-271J
1325-271J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1325-271J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1325-271J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1325-271J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 21673 pcs Φύλλο δεδομένων 1325 Series Specsheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1325 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 46 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1325-271J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 270nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 270MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270nH Shielded Molded Inductor 565mA 180 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 565mA Τρέχουσες - Κορεσμός 565mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1325-274J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 68MA 12 OHM TH
  • Σε απόθεμα:20378
  • Μέρος#:1325-274K
  • Μέρος#:1325-221K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH