Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1325-153J
1325-153J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1325-153J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1325-153J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 123MA 3.8 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1325-153J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 123MA 3.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 21424 pcs Φύλλο δεδομένων 1325 Series Specsheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1325 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 42 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1325-153J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 36MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Molded Inductor 123mA 3.8 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 123mA Τρέχουσες - Κορεσμός 123mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1325-154K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 85MA 7.9 OHM TH