Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1325-102J
1325-102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1325-102J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1325-102J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 410MA 340 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1325-102J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 410MA 340 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20210 pcs Φύλλο δεδομένων 1325 Series Specsheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1325 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 39 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1325-102J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 135MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Molded Inductor 410mA 340 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 340 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 410mA Τρέχουσες - Κορεσμός 410mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1324C SL002
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:MULTI-PAIR 22COND 22AWG 500'
  • Σε απόθεμα:47
  • Μέρος#:1325-122K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM
  • Σε απόθεμα:23811
1325 Image
  • Κατασκευαστές:Global Specialties
  • Περιγραφή:DC PWR SPLY 80W 16V/5A W/USB CHG
  • Σε απόθεμα:924
1325 Image
  • Κατασκευαστές:Adafruit
  • Περιγραφή:FPC STICK 20PIN 0.5/1MM ADAPTER
  • Μέρος#:1325-101J
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 755MA 100 MOHM
  • Κατασκευαστές:Pomona Electronics
  • Περιγραφή:BANANA PLUG DIY BROWN
  • Μέρος#:1325-121J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 720MA 110 MOHM
  • Μέρος#:1325-104K
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 61MA 15.5 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 128MA 3.5 OHM TH
  • Περιγραφή:BANANA PLUG DIY SET 1BLACK/1RED
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH
  • Περιγραφή:PLUG BANA SOLDRLSS NCKL BLK