Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-391G
1210R-391G
1210R-391G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-391G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-391G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-391G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45947 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-391G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 390nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 450 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 679mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-333G Image
  • Μέρος#:1210R-333G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:55712
1210R-390K Image
  • Μέρος#:1210R-390K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM