Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-332F
1210R-332F
1210R-332F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-332F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-332F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-332F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59889 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-332F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 58MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 393mA 1.2 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 393mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-332H Image
  • Μέρος#:1210R-332H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:97105
1210R-332K Image
  • Μέρος#:1210R-332K
  • Σε απόθεμα:74431
1210R-333F Image
  • Μέρος#:1210R-333F
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
1210R-390J Image
  • Μέρος#:1210R-390J
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
1210R-330K Image
  • Μέρος#:1210R-330K
  • Περιγραφή:FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
1210R-331K Image
  • Μέρος#:1210R-331K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM