Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210-682H
1210-682H
1210-682H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210-682H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210-682H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210-682H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 94445 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1210-682H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Inductor 321mA 1.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 321mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210-683J Image
  • Μέρος#:1210-683J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
1210-682G Image
  • Μέρος#:1210-682G
1210-683G Image
  • Μέρος#:1210-683G
1210-683F Image
  • Μέρος#:1210-683F
1210-683H Image
  • Μέρος#:1210-683H
1210-682K Image
  • Μέρος#:1210-682K
1210-820K Image
  • Μέρος#:1210-820K
  • Περιγραφή:FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
1210-820J Image
  • Μέρος#:1210-820J
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
1210-821F Image
  • Μέρος#:1210-821F
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
1210-681H Image
  • Μέρος#:1210-681H