Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210-562H
1210-562H
1210-562H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210-562H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210-562H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210-562H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 83704 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1210-562H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 42MHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Inductor 341mA 1.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 341mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210-561G Image
  • Μέρος#:1210-561G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
1210-563F Image
  • Μέρος#:1210-563F
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
1210-680J Image
  • Μέρος#:1210-680J
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
1210-563H Image
  • Μέρος#:1210-563H
1210-681F Image
  • Μέρος#:1210-681F
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
1210-562K Image
  • Μέρος#:1210-562K
1210-563J Image
  • Μέρος#:1210-563J
1210-563K Image
  • Μέρος#:1210-563K
1210-561H Image
  • Μέρος#:1210-561H
  • Περιγραφή:FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
1210-562G Image
  • Μέρος#:1210-562G
1210-4S-400 Image
  • Μέρος#:1210-4S-400
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:SPD AC 4W+G 277VAC
  • Σε απόθεμα:249