Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210-333J
1210-333J
1210-333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210-333J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210-333J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210-333J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 65990 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1210-333J TR 500
DN10333JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Inductor 182mA 5.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 5.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 182mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210-391K Image
  • Μέρος#:1210-391K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
1210-390K Image
  • Μέρος#:1210-390K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
1210-331J Image
  • Μέρος#:1210-331J
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM
1210-332G Image
  • Μέρος#:1210-332G
1210-332J Image
  • Μέρος#:1210-332J
1210-391F Image
  • Μέρος#:1210-391F
1210-392G Image
  • Μέρος#:1210-392G
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
1210-392F Image
  • Μέρος#:1210-392F
1210-333H Image
  • Μέρος#:1210-333H
1210-332H Image
  • Μέρος#:1210-332H