Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210-181H
1210-181H
1210-181H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210-181H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210-181H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210-181H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 87652 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1210-181H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 400MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 860mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 860mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210-153F Image
  • Μέρος#:1210-153F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
1210-182G Image
  • Μέρος#:1210-182G
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
1210-181G Image
  • Μέρος#:1210-181G
1210-152K Image
  • Μέρος#:1210-152K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
1210-153J Image
  • Μέρος#:1210-153J
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
1210-183H Image
  • Μέρος#:1210-183H
1210-182F Image
  • Μέρος#:1210-182F
1210-180J Image
  • Μέρος#:1210-180J
  • Περιγραφή:FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
1210-153H Image
  • Μέρος#:1210-153H
1210-153K Image
  • Μέρος#:1210-153K