Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210-103J
1210-103J
1210-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210-103J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210-103J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210-103J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 62722 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)