Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210-056J
1210-056J
1210-056J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210-056J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210-056J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210-056J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 102289 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1210-056J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 5.6nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.562A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210-033M Image
  • Μέρος#:1210-033M
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
1210-056M Image
  • Μέρος#:1210-056M
1210-056K Image
  • Μέρος#:1210-056K
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
1210-068J Image
  • Μέρος#:1210-068J
1210-100K Image
  • Μέρος#:1210-100K
  • Περιγραφή:FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM