Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 108R-393KS
108R-393KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 108R-393KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 108R-393KS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 108R-393KS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24418 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 108R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 108R-393KS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 39µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 39µH Unshielded Inductor 38mA 17 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 17 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 38mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:108R-333K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD