Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 108-823FS
108-823FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 108-823FS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 108-823FS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 108-823FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5806 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 108 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 108-823FS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Inductor 30mA 28 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 28 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 30mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:108-823G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:7029
  • Μέρος#:108-683JS
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:16525
  • Μέρος#:108-683K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD