Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 105R-392HS
105R-392HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 105R-392HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 105R-392HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 105R-392HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12387 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 105R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 105R-392HS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 57MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 2.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 185mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:105R-391K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM