Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 105R-182F
105R-182F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 105R-182F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 105R-182F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 105R-182F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6019 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 105R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 105R-182F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 90MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 1.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA Τρέχουσες - Κορεσμός -