Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 105R-151MS
105R-151MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 105R-151MS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 105R-151MS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 105R-151MS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19885 pcs Φύλλο δεδομένων 105(R),108(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 105R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 105R-151MS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 440MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 775mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:105R-152K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM