Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103R-471F
103R-471F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103R-471F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103R-471F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 103R-471F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6208 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 22 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103R-471F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 215MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 610mA Τρέχουσες - Κορεσμός -