Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103R-220M
103R-220M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103R-220M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103R-220M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 103R-220M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25474 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103R-220M TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 22nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8GHz
Λεπτομερής περιγραφή 22nH Unshielded Inductor 950mA 108 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 108 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 950mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:103R-221K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
  • Σε απόθεμα:23867
  • Μέρος#:103R-183H
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:14103
  • Μέρος#:103R-221H
  • Μέρος#:103R-183K
  • Μέρος#:103R-220K