Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103R-103H
103R-103H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103R-103H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103R-103H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 103R-103H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15120 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 24 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103R-103H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 3.45 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 165mA Τρέχουσες - Κορεσμός -