Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103-822GS
103-822GS
103-822GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103-822GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103-822GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 103-822GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7195 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 22 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103-822GS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 48MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 2.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 195mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
103-821J Image
  • Μέρος#:103-821J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
  • Σε απόθεμα:20860
103-821HS Image
  • Μέρος#:103-821HS
  • Σε απόθεμα:12906
103-822K Image
  • Μέρος#:103-822K
103-821JS Image
  • Μέρος#:103-821JS
103-822J Image
  • Μέρος#:103-822J
103-821K Image
  • Μέρος#:103-821K