Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103-681HS
103-681HS
103-681HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103-681HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103-681HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 103-681HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11696 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 22 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103-681HS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 175MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680nH Unshielded Inductor 435mA 520 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 520 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 435mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
103-681J Image
  • Μέρος#:103-681J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:18752
103-682FS Image
  • Μέρος#:103-682FS
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
  • Σε απόθεμα:5423
103-680M Image
  • Μέρος#:103-680M
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
103-682F Image
  • Μέρος#:103-682F
103-681JS Image
  • Μέρος#:103-681JS
103-681G Image
  • Μέρος#:103-681G
103-682GS Image
  • Μέρος#:103-682GS
103-682G Image
  • Μέρος#:103-682G
103-680KS Image
  • Μέρος#:103-680KS
103-681K Image
  • Μέρος#:103-681K