Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103-153KS
103-153KS
103-153KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103-153KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103-153KS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 103-153KS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23915 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103-153KS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Inductor 135mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 5.6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 135mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
103-153J Image
  • Μέρος#:103-153J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:22596
103-153H Image
  • Μέρος#:103-153H
  • Σε απόθεμα:13086
103-180K Image
  • Μέρος#:103-180K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD