Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 103-123HS
103-123HS
103-123HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 103-123HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 103-123HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 103-123HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12520 pcs Φύλλο δεδομένων 103(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 103 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 103-123HS TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 35MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 3.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 160mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
103-123FS Image
  • Μέρος#:103-123FS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:5916
103-123G Image
  • Μέρος#:103-123G
  • Σε απόθεμα:9153
103-123J Image
  • Μέρος#:103-123J
103-150JS Image
  • Μέρος#:103-150JS
  • Περιγραφή:FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
103-150M Image
  • Μέρος#:103-150M
103-122HS Image
  • Μέρος#:103-122HS
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
103-123H Image
  • Μέρος#:103-123H
103-122KS Image
  • Μέρος#:103-122KS
103-150K Image
  • Μέρος#:103-150K