Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1025R-94F
1025R-94F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1025R-94F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1025R-94F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1025R-94F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43938 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1025R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1025R-94F TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 680MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Molded Inductor 1.38A 80 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.38A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1025R-92H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
  • Σε απόθεμα:67038
1025R-94K Image
  • Μέρος#:1025R-94K