Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1025R-74H
1025R-74H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1025R-74H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1025R-74H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1025R-74H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80892 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1025R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1025R-74H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Molded Inductor 57mA 17 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 17 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 57mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1025R-78H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH
  • Σε απόθεμα:60051
  • Μέρος#:1025R-70H
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 66MA 13 OHM TH
  • Σε απόθεμα:84389
1025R-76K Image
  • Μέρος#:1025R-76K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM TH