Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1025R-20H
1025R-20H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1025R-20H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1025R-20H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1025R-20H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58745 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1025R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1025R-20H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 230MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Molded Inductor 390mA 1 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 390mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1025R-18G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 420MA 850 MOHM
  • Σε απόθεμα:60431
1025R-18K Image
  • Μέρος#:1025R-18K