Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 100R-681J
100R-681J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100R-681J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 100R-681J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 100R-681J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 159MA 620 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1777 pcs Φύλλο δεδομένων 100 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 100R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 100R-681J BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 165MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680nH Unshielded Inductor 159mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 620 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 159mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:100R-680N
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM
  • Σε απόθεμα:3144
  • Μέρος#:100R-681H
  • Σε απόθεμα:1326
  • Μέρος#:100R-681K
  • Μέρος#:100R-682K
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 64MA 3.8 OHM