Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 100R-272G
100R-272G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100R-272G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 100R-272G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 89MA 2 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 100R-272G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 89MA 2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1138 pcs Φύλλο δεδομένων 100 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 100R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 35 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 100R-272G BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 89mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 89mA Τρέχουσες - Κορεσμός -