Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 100R-220N
100R-220N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100R-220N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 100R-220N
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 100R-220N Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3768 pcs Φύλλο δεδομένων 100 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 100R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 50MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 100R-220N BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 22nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22nH Unshielded Inductor 418mA 90 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 418mA Τρέχουσες - Κορεσμός -