Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 100R-122F
100R-122F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100R-122F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 100R-122F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 869 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 100R-122F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 869 pcs Φύλλο δεδομένων 100 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 100R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 35 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead Αλλα ονόματα 100R-122F BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 120MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Inductor 125mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:100R-150M
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15NH 492MA 65 MOHM
  • Σε απόθεμα:2151
  • Μέρος#:100R-103K
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM