Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008R-392J
1008R-392J
1008R-392J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008R-392J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008R-392J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008R-392J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61053 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 1008R-392J TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 3.9µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 57MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Inductor 354mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 354mA