Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008R-332G
1008R-332G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008R-332G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008R-332G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008R-332G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27969 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008R-332G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 950 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 398mA Τρέχουσες - Κορεσμός -