Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008R-018J
1008R-018J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008R-018J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008R-018J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008R-018J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63267 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008R-018J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 1.8nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.562A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1008R-033J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
  • Σε απόθεμα:53796
  • Μέρος#:1008R-027K
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM