Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-473J
1008-473J
1008-473J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-473J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-473J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-473J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 57912 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 1008-473J TR 500
DN08473JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Inductor 120mA 10 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 10 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1008-473H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:37503
  • Μέρος#:1008-561F
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
1008-472K Image
  • Μέρος#:1008-472K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
  • Μέρος#:1008-561J
  • Μέρος#:1008-562F
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
  • Μέρος#:1008-473K
  • Μέρος#:1008-473G
  • Μέρος#:1008-472H
  • Μέρος#:1008-562G
1008-472J Image
  • Μέρος#:1008-472J
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
1008-471K Image
  • Περιγραφή:FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM