Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-470J
1008-470J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-470J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-470J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47NH 1.008A 120 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-470J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47NH 1.008A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53188 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008-470J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 47nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.22GHz
Λεπτομερής περιγραφή 47nH Unshielded Inductor 1.008A 120 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.008A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1008-392K Image
  • Μέρος#:1008-392K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
1008-392J Image
  • Μέρος#:1008-392J
  • Μέρος#:1008-392G
  • Μέρος#:1008-393H
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 125MA 9 OHM SMD
  • Μέρος#:1008-472F
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
  • Μέρος#:1008-471G
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
  • Μέρος#:1008-392F
1008-471K Image
  • Μέρος#:1008-471K
1008-393J Image
  • Μέρος#:1008-393J
  • Μέρος#:1008-471H