Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-332H
1008-332H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-332H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-332H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-332H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 42165 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008-332H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 950 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 398mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1008-390K Image
  • Μέρος#:1008-390K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
1008-332K Image
  • Μέρος#:1008-332K
  • Μέρος#:1008-333H
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
  • Μέρος#:1008-333F
  • Μέρος#:1008-390J
  • Μέρος#:1008-331F
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
  • Μέρος#:1008-331H
  • Περιγραφή:FIXED IND 33NH 1.105A 100 MOHM
1008-332J Image
  • Μέρος#:1008-332J
  • Μέρος#:1008-332G
  • Μέρος#:1008-333G
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
1008-333J Image
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM