Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-270J
1008-270J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-270J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-270J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-270J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 50172 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 35 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008-270J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 27nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.625GHz
Λεπτομερής περιγραφή 27nH Unshielded Inductor 1.164A 90 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.164A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1008-223H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD
  • Μέρος#:1008-271J
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 1A 150 MOHM SMD
  • Μέρος#:1008-222G
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 433MA 800 MOHM
  • Μέρος#:1008-272G
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
  • Μέρος#:1008-271F
1008-222J Image
  • Μέρος#:1008-222J
1008-223J Image
  • Μέρος#:1008-272F
1008-271K Image
  • Μέρος#:1008-271K
  • Μέρος#:1008-271H
1008-223K Image
  • Μέρος#:1008-223K