Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-181J
1008-181J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-181J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-181J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-181J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 52465 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008-181J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 550MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 1.119A 120 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.119A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1008-183J Image
  • Μέρος#:1008-183J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
  • Μέρος#:1008-153G
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
1008-153J Image
  • Μέρος#:1008-153J
  • Μέρος#:1008-183G