Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1008-150J
1008-150J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1008-150J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1008-150J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15NH 1.381A 64 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1008-150J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15NH 1.381A 64 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 49523 pcs Φύλλο δεδομένων 1008(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 1008-150J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 15nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.2GHz
Λεπτομερής περιγραφή 15nH Unshielded Inductor 1.381A 64 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 64 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.381A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1008-152F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
1008-122K Image
  • Μέρος#:1008-122K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
  • Μέρος#:1008-152G
1008-152J Image
  • Μέρος#:1008-152J
  • Μέρος#:1008-122F
  • Μέρος#:1008-123G
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM
  • Μέρος#:1008-123H
  • Μέρος#:1008-151J
1008-150K Image
  • Μέρος#:1008-150K