Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925R-562H
0925R-562H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925R-562H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925R-562H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925R-562H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47595 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 54 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925R-562H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Shielded Molded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 124mA Τρέχουσες - Κορεσμός 124mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925R-563H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
  • Σε απόθεμα:22903
  • Μέρος#:0925R-561J
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
  • Σε απόθεμα:70543
  • Μέρος#:0925R-474K
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH
  • Μέρος#:0925R-473K
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM TH