Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925R-274H
0925R-274H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925R-274H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925R-274H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925R-274H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22899 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 37 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925R-274H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Shielded Molded Inductor 61mA 12 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 12 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 61mA Τρέχουσες - Κορεσμός 18mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925R-272K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM TH