Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925R-183J
0925R-183J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925R-183J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925R-183J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925R-183J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64528 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925R-183J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 26MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Shielded Molded Inductor 108mA 3.8 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 108mA Τρέχουσες - Κορεσμός 108mA